| Andreea1778 a întrebat:

Am o mica problema. De mult timp prietena mea cea mai buna (care înainte îmi era mai mult ca o sora) acum s-a îndepărtat de mine foarte mult și nu mai ma baga în seama, vorbim foarte rar și doar eu o întreb ce face, nu știu de ce s-a schimbat atât de mult pur și simplu ma doare atitudinea asta a ei... Spuneți - mi ce sa fac sa o apropii din nou de mine?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In afara unei discutii pe tema care te framanta, purtate cu ea in mod direct si la subiect, nu exista nicio alta metoda de a-ti da seama ce s-a putut petrece/intamplat in comportamentul ei. Succes!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa cum spui este o problemă dar e mică. Sentimentele sunt dinamice și nu totdeauna reciproce. Fac parte din viață. Să te bazezi 100% pe cineva, ajungi să suferi. Mai caută și altă persoană cu care să te împrietenești.

| Goete a răspuns:

Calatorie in timp, in trecut...

| Meme10Memu a răspuns:

Nimic. Cauti sa te mariti cu altcineva daca esti majora.

| Andra9pk a răspuns:

Nu iti mai e prietena laughing pare ca pe tine te intereseaza prietenia asta, pe ea nu. Nu merita, las-o in treaba ei. Persoanele care nu iti arata reciprocitate nu merita tratate cu atata interes. E clar ca nu-i pasa de tine.