| sconosciuto a întrebat:

am o mica problema, pe data de 10 am avut un contact sexual neprotejat, la 67 de ore am luat pastila de urgenta "Escapelle", vreau sa mentinez ca dupa calculele mele pe 10 nu eram in perioad fertila, iar el zice ca nu si-a dat drumul in mine, dupa ce am luat pastila nu am avut deloc simptome, CM, inca nu mi-a venit, simptome de sarcina nu am, este posibil sa fi ramas insarcinata?

Va rog mult fiti sincer, si nu intortocheati situatia!

2 răspunsuri:
| OQdpNet a răspuns:

Putin probabil.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, ai luat foarte TÂRZIU "pilula de a 2-a zi" sad

Totuşi, NU cred că vei rămâne însărcinată de data asta happy

Toate cele bune.