| MindExplode a întrebat:

am o nedumerire in privinta prietenului meu, el are o prietena ft buna care o considera ca o sora.Petrece ft mult timp cu ea, se duc impreuna la aniversari in cluburi se distreaza.El ii interzice sa faca unele lucruri de ex:Sa fie acasa la ora fixa, sa nu iasa cu nici un baiat.Asta ma pune sub semn de intrebare.Ma deranjeaza faptul ca ar putea fi ceva mai mult intre ei.

Astept pareri.
Funda

Răspuns Câştigător
| Above a răspuns:

Intrebare TABU la care stiai si tu raspunsul dar vroiai sa il negi cat puteai tu de mult esti "duda" daca inca mai crezi in genuri de cuvinte "sora" "prietena mea cea mai buna" "prietena de familie super veche" acum te las sa ghicesti dc mai sta cu tine laughing)

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Poftim? Este vorba de acelasi baiat care te considera pe tine mofturoasa si neserioasa?
Dupa cum ii interzice una/alta, pare mai degraba ca ii 'ca o nevasta' decat 'ca o sora'. Nici eu nu-mi fac atatea griji de nevasta-mea ca iese undeva sau vorbeste cu cineva, cate isi face animalul asta legate de 'sora-sa'.
Hai, desteapta-te si da-i papuci - tu lui, definitiv, nu el tie.

| MindExplode explică (pentru Zenithf):

Ai perfecta dreptate.

| hanzelik a răspuns:

Pai logic ca sunt impreuna mai! ce iti mai trebuie ca sa te lamuresti! daca ii prinzi in pat o sa crezi ca sunt impreuna sau si atunci o sa fii sub semnul intrebarii?

| defibrilator a răspuns:

Buna dimineata, aia si-o pun nevoie mare, sau daca sunt prea mici pentru asta, in orice caz... nu e a buna... te inseala cu ea in mod sigur, nu fi naiva, scuze ca ti-o spun atat de dur, dar mai bine acum decat mai tarziu

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Nu te mai intreba in fata realitatii.

| Uratul01 a răspuns:

Chiar nu ti-ai dat seama?straight face

| Bianka24 a răspuns:

Hiii cum să te desparti de el Doamne si mai esti si zodia balanta intreaba-l pe el vorbeste cu el nu mai asculta ce spun alti capricornul meu mereu ma intreaba dc nu am incredere in el asa fac si eu ca si tine dar nu este bine ce facem suntem prea geloase si sunt sigura ca tu il iubesti enorm și foarte posibil și el