| anonim_4396 a întrebat:

am o nelamurire...deci de vreo 3 zile imi tot da bip niste numere de cosmote in fiecare zi cu numere diferite si daca sun inapoi raspunde imediat nu apuca sa sune nici macar o data si raspunde si se aude in telefon niste sunete ciudate ca un ton asa...si daca sun pe numarul de pe care a dat bip ieri sau alaltaieri e inchis straight face voi ce parere aveti? scuze d categ

9 răspunsuri:
| Bocanila a răspuns:

Eu cred ca cineva vrea sa-ti faca o farsa

| buturuga a răspuns:

Schimba-ti numarul de telefon, idiotii incearca sa faca misto de tine.

| PanteraXIII a răspuns:

Te-a introdus la numere respinse, iar cineva vrea sa iti faca o farsa... straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dece postezi aici ma cap de pluta?! scuza-ma dar m-am saturat de voi astia care postati la ce categorie va suna voua la tampla.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Cap de pluta esti tu si postez la ce categorie vreau, da? nesimtitule phbbbbt

| anonim_4396 explică (pentru coryyyyyyyyyyy):

Mai ai si rank 154 sau cat aioh go on doamne.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Si te oftici?laughing) daca nu iti convinea intrebarea sau categoria la care e pusa puteai pur si simplu sa nu raspunzi dar na...prostia e mare. Si daca nu poti dormi la noapte ca nu stii de ce am pus intrebarea aici o sa iti raspud: pentru ca asta e cea mai populata categorie! multumit? si scuteste-ma sa-mi mai raspunzi ca nu ma intereseaza parerea ta. Pa

| anonim_4396 explică (pentru coryyyyyyyyyyy):

Clar.

| ChristineChiflă a răspuns:

Fantome laughing. Glumesc. Cred ca ar trebui sa-ti schimbi nr de tel. Sau denunta numerele la cosmote thinking