| agaph a întrebat:

Am o prietena care ie in tro relatie cu un baiat.nu sau vazut nici odata fata in fata, fata tine foarte mult la el as putea zice ca ie ingradostita de el, insa nu stiu daca baiatu tine la ea, asa de mult cat tine fata la el, fata ie hotarata sa se duca in tara sa al vada pentru prima oara (fata ie de 11 ani in grecia)

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai treci pe la scoala! Scrii DEZASTRU parca traiesti in pestera! Intrebarea care este? In 5 randuri ai facut 15 greseli gramaticale.

| MoneyMoney a răspuns (pentru neluL):

Eu aş zice că DEZASTRU a fost în Japonia, fata este pur şi simplu CATASTROFĂ laughing

| Cosmiinna a răspuns (pentru MoneyMoney):

Bună asta rolling on the floor)), copila are 11 ani la vârsta aia eu încă mă jucam cu păpuşile, deci lăsaţi iubirea pentru mai târziu...

| IulyaN_2743 a răspuns:

Baiete eu nu cred ca are 11 ani ea a zis ca e de 11 ani in grecia nu ca are 11 ani deci eu as zice ca are peste 20 si cv fiindca daca s`a mutat in grecia s`a dus sa munceasca asa ca are 20 sau 30 bafta si pentru raspunsul tau nu stiu ce sa zic daca o iubeste

| agaph explică:

Scuze de greselile gramaticale, dar nu invata in Romania...