| Capsuinkaadulcicaa a întrebat:

Am o prietena care nu are internet insa a auzit de la un vecin de TPU si atunci cand a aflat ca eu am cont pe TPU m-a rigat sa pun urmatoarea intrebarebig grinc nu se poate abtine sa nu se uitela filme porno? dc o atrag intr-un anumit fel? Fundaa

Răspuns Câştigător
| nighter a răspuns:

E ceva normal... e varsta la care intervine curiozitatea, urla hormonii etc. Si sa fim seriosi, sa spuna cineva ca nu s-a uitat niciodata la filme xxx happy

10 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pt ca ea probabil sia inceput viata sexuala si nu a mai facut de mult sex si e foarte excitata iar uitandu-se la filme porno se masturbveaza sau doar se excita ori se masturbeaza si a devenit dependenta...
Funda? PLZzzzzzzzzzzzzzzz

| koshmarul a răspuns:

E ceva normal sa te atraga asa ceva, parerea mea

| Agentulx a răspuns:

Cel mai probabil tu esti acea vecina.din cauza hormonilor ar vrea s-o faca dar probabil ii este frica

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Si eu am o prietena care e super enervanta si face cam acelasi lucru,deci e obsedata de filme xxx, jocuri din astea tot xxx si de baieti(chiar si de unele rude[baieti]din fam ei, ea are 12ani,e chiar enervanta), eu am discutat cu ea despre chestiile astea, ca nu prea e normal ce face dar ce stie tot aia faceoh go on
nu stiu dc e atrasa de filme din astea...straight face

| ElleElly a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Hahaha,si eu am prietena exact asa cum ai descris-o pe a ta!

| ionuutzuu a răspuns:

A auzit ca nu stiu ce... las-o balta! Toata lumea are internet sau chiar daca nu ar fi avut nu ar fi facut lucrul asta public mai ales ca e fata si fetele nu sunt atrase de xxx decat baietii iar tu presupun ca esti baiat. Cat despre atractia... foloseste timpul liber!

| MamaOmida69 a răspuns:

Pai nu stiu cati ani are dar pot sa presupun ca e in perioada cand hormonii isi fac de cap laughing

| ralu_1668 a răspuns:

Intervine curiozitatea,hormoni,etc, avand in vedere ca se discuta ca peste tot despre sex nu e ceva anormal, numai sa nu o 'manance' prea tare uitandu-se la filme si sa faca un pas gresit

| Marinake a răspuns:

Are nevoie de un iubit big grin

| Anisia13 a răspuns:

Cred ca tu esti prietenalaughing