| Trilex a întrebat:

Buna, am o problema :
Am 15 ani si inainte unei fete ii placea de mine, iar mie nu-mi placea de ea dar, acum a inceput sa-mi placa destul de mult de ea, doar ca ei ii place acum de un prieten de-al meu. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur fata s-a considerat jignita de refuzul tau de a deveni prieteni si acest lucru i-a provocat pe buna dreptate sentimentul de supararea si ca urmare este cat se poate de normal sa-si indrepte privirile catre un alt baiat cu care sa se cupleze. Daca deocamdata inca nu formeaza o pereche ai putea sa-ti incerci... norocul. Bafta!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic! Ai pierdut ocazia sa fii cu ea, iar acum nu-ti ramane decat sa te resemnezi.

| Crackman a răspuns:

Nu... incearca inca o data. Vorbeste cu ea direct si macar stii exact ce se intampla