| Iosefin2002 a întrebat:

Buna am O problema am un prt foarte bun care Mia fost iubit IAR acum suntem prt foarte buni ne spunem toate chestile personale... Eu simt ca mai tine unpic la mine si la scoala ne ciondanim si ne simtim bine impreuna si eu acum ca nu mai sunt impreuna cu el plang foarte mult si sufar pentru ca tin la el... Ce sfat imi puteti da sa ma impac cu el va rog ajutati-mati chiar IL iubesc mult

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca el te-a parasit, inseamna ca nu te mai iubeste. Degeaba insisti tu, daca el nu te mai vrea, nu ai ce sa- i faci. Incearca si il uita, altfel iti faci mai mult rau decat bine.

| AliTheo18 a răspuns:

Daca inca il mai placi ori te impaci cu el, doar daca si el vrea, daca mai are sentimente pentru tine, spune-i, vezi ce vrea si el, iar daca nu se poate asta este, mai sunt o groaza de baieti, o sa iti treaca in timp de el crede-ma, mai alea daca iti apare in ochii alt baiat pe care o sa-l placi si mai mult.

| alinalinutz5938 a răspuns:

Cine a decis să vă despărțiți, tu sau el?