| anonim_4396 a întrebat:

Buna.Am o problema. De ceva timp ma ud foarte greu/putin. La inceputul actului ne descurcam cum putem, insa pe parcurs devine usor dureros si nu mai sunt uda deloc. Sunt excitata de fiecare data deci nu cred ca ar fi o problema. Si cred ca tot din cauza asta nu mai pot ajunge la orgasm, inainte aveam orgasm de fiecara data si nu stiu care ar putea fi cauza + inainte aveam alta problema, ma udam prea mult si nu stiu cum am putut sa ajung tocmai pe invers

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca erai excitata de udai de fiecare data, daca nu ai ceva probleme medicale. Sau partenerul nu prea mai este pe placul tau.

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca nu esti excitata suficient, de aceea umezirea dispare atat de rapid.
Ceva in creieasul tau nu te face fericita, nu te multumeste, ori baiatul face cevain timpul sexului care te dezamageste si iti piere cheful de sex.
Lipsa excitarii si a orgasmului, sunt suficiente motive de frustrare si nemultumire.

| mihai69 a răspuns:

Dacă te masturbezi mai ai 'problema' asta?
PS folosiți lubrifiant; Durex e excelent.

| Floridori a răspuns:

Uscaciunea vaginala este cel mai des rezultatul unor dereglari hormonale.
Ai putea pur si simplu sa iei creme precum Vagisan, dar acestea vor ameliora doar efectul, insa cauza va ranane, asa ca poate ar fi o idee buna sa vezi un medic endocrinolog daca ai posibilitatea.

Răspuns utilizator avertizat