| ana09234 a întrebat:

Buna am o problema destul de grava ieri dupa ce i.am spus iubitului meu ca nu vreau sa intretin relatii sexuale cu el deoarece nu sunt pregatita dupa putin timp am intrat pe id lui unde am vazut conversatia intre el si o fata care ii cerea sa intretina relatii sexuale cu ea si ea a spus ca se mai gandeste ce sa fac sa ma despart de el? Primeste fundita cel mai bun raspuns...multumesc!

Răspuns Câştigător
| maxiprof a răspuns:

Buna,
Primul pas in cunoasterea baietilor, barbatilor este sa iti dai seama ca cei care iti plac, tu ii vezi ca pe niste gentelmani, in bratele carora esti invincibila, linistita, in siguranta, iar baiatul te tine in brate si se gandeste: cat mai este pana la sex? Te simte in brate ca pe o cucerire care va fi deplina mai curand sau mai tarziu.
Nu este chiar anormal pana aici. Este chiar real si... general...
Totusi, in plus, un barbat capabil poate sa vada intr-o iubita tot ce isi doreste si ea sa fie pentru el, pe langa persoana care ii va satisface apetitul sexual.
Daca poti zice "iubitul meu" despre baiatul de care ne povestesti, cred ca ai niste pretentii de la el. Tu nu esti jucaria lui. Daca mintea nu ii sta decat la sex si a ajuns sa propuna si altei fete sa faca sex cu el, sa nu crezi ca vei ramane singura lui cucerire.
Parerea mea este: nu astepta sa ajungi la durerea cuvintelor "ma inseala". Oamenii au creierul in cap. La barbati e mai ciudat. Tu alegei pe cei care gandesc mai mult cu cel care trebuie.

10 răspunsuri:
| Ana94 a răspuns:

Trebuie să te desparţi de el că el nu vrea decât sex de la o fată pe care probabil o va părăsi după aia. Dacă a văzut că momentan nu-i merge cu tine a încercat cu alta pe care probabil o va lăsa dacă nu-i merge nici cu aia.Cel mai bine ar fi să scapi de el.Meriţi un băiat mai bun!

| Jozefina a răspuns:

Da tu ce preferi mai bine? sa fii una dintre care vb el pe net si le are cind le vrea ori una care se va diferentia de ele,, nu-i da nimic ca e clar ca odata ce o sa te aiba o sa se duka la alta...deam alegi tu ce iti convine.:*

| danyella42051 a răspuns:

E clar ca el umbla sa se culce cu fetele si tu esti una dintre ele, lasa-l ai face cea mai mare greseala daca ai mai sta cu el si mai ales daca te-ai culca cu el...

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

E clar el vrea sa intretina relatii sexuale si tu esti una dintre fetele cu care vroia sa faca acest lucru cel mai bine ar fi sa te desparti de el ca sa nu regreti mai tarziu.el vroia sa fie cu tine ca sa te traga in plasa lui adica sa te intrebe daca vrei sa faci sex cu el si tu sa spui da si poate dupa se despartea de tine si peste 3 zile il vedeai cu alta.

| Auslesse a răspuns:

Se vede foarte clar. Daca nu a reusit cu tine, incearca la alta! Cel mai bine ar fi sa te desparti de el, ca sa nu regreti mai tarziu!

| KodrutZ a răspuns:

Da, e un jegos ordinar care incearca, vede care pica, bine, care nu, iar bine, trece mai departe.

| MAMYNYTO a răspuns:

Salut! Daca nu te intelege ca nu esti pregatita lasa-l. Nu e de tine.Cel care te va intelege ala e pentru tine. Vorbesc din experienta mea.

| andreeaandreea123 a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa te desparti... nu cred ca el te merita. Dar daca te gindesti ca nul vei putea uita... gandeste-te ca tu ai putea fi cu el, cind el vrea de la tine doar sa te culci cu el. cu acest gind iti va fi mai usor sa te desparti si sa-l uiti. Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar ca te vrea doar fizic...baietica astia sunt multi, incearca sai eviti

| CodyForYou a răspuns:

Eu zic sa il lasi si sa nu regreti pentru ca e clar ca el vrea doar sex