| Bibi12467 a întrebat:

Buna, am o problema eu am iubit dar părinți nu ma lasa chiar daca am o vârsta buna 17 si am ținut relația pe ascuns dar a trecut un timp si nu-l mai plac pe iubitul meu si vreau sa ma despart fără sa ne certam cum pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Nu i mai scrii. Blochezi totul. Și bagi diverse motive, nu am avut semnal, am telefonul defect. Daca in caz te caută. Am de învățat, te sun eu. Și nu l suni. Mai vorbim, te pup. (Cara-te ) laughing.

| Cannibal a răspuns:

Spune-i că nu te simți încă pregătită pentru o relație și că ai aprecia foarte mult dacă ți-ar accepta decizia.
Dacă te iubeste sunt sigur că o să te înțeleagă.

Răspuns utilizator avertizat