| Exeemii a întrebat:

Am o problema foarte urgenta si va rog sa ma ajutati sad.
Deci, sunt de aproape 7 luni impreuna cu iubitul meu. Relatia merge foarte bine, imi spune mereu ca ma iubeste si se vede in ochii lui ca imi spune adevarul! Doar ca de 5 zile nu am vorbit cu el. I-am lasat saptamana asta 2 mesaje in zile diferite si nu mi-a raspuns la ele. Apoi, azi ne-am intalnit, dar nu am prea putut sa stam impreuna deoarece erau parintii nostri acolo. Ma uitam la el si se uita la mine cu ochisori de catelus. Se vedea clar cat de mult tine la mine! Cand am ajuns acasa, i-am lasat iar 2 mesaje, dar nu mi-a raspuns. Pe mess nu poate sa intre, deoarece are probleme cu conexiunea la net.
Ce sa fac? Va rog, ajutati-ma crying!
Dau fundita...

Răspuns Câştigător
| PerfectInsanity a răspuns:

Eu cred ca e o problema la mijloc. Poate si-a pierdut telefonul, poate e descarcat sau poate a avut o cearta cu parintii lui care te implica si pe tine si i-au confiscat telefonul ori s-au uitat in mesajele lui si nu vrea sa mai raspunda ca sa nu vada ai lui... Ochii nu mint, daca tu vezi ca te iubeste atunci te iubeste dar suna-l... poate iti raspunde si intreaba-l ce se intampla

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Staţi la distanţă mare? Sunteţi în aceiaşi scoală?

| justitiarul a răspuns:

Esti sigura ca e iubitul tau? Se poarta de parca nu te-ar cunoaste.

| neutrino a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca ai fost 7 luni intr-o relatie. Acum s-a sfarsit, urmeaza alta. Aceasta-i tineretea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar ca nu te iubeste asa mult cum zici tu daca nici macar la un amarat de mesaj nu raspunde laughing N-ai ce sa faci.

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Pe bune? Conexiune la net? sigur nu minte? ia legatura cu prietenii lui si vezi daca vorbeste cu ei sau nu pe net... Daca minte, eu iti sugerez sa-ti iei inima in dinti, si sa-l parasesti! funda

| Exeemii explică:

Apreciez mutl sfaturile voastre, doar ca stiu ca nu minte. Ma inteleg foarte bine cu prietenii lui, iar faza cu conexiunea la net e adevarata. Sunt sigura ca si-a pierdut telefonul, pentru ca il cunosc. Si daca ar fi suparat pe mine, oricat de tare ar fi, tot mi-ar raspunde la mesaje.

| Alexandra00123 a răspuns:

Deci nu stiu daca o sa te ajute sfatul meu, dar eu il locul tau as proceda astfel: la-si sun sau daca zici ca nu-i merge telefonul ia-si da un mesaj in care sa-l intreb ce-i cu atitudinea asta..si ca ma face sa sufar cu asemenea comportament. daca mai continua asa va fi nevoie sa ne despartim..si atunci o sa vezi care era faza. daca te iubeste si tine la tine inseamna ca o sa-ti explice care e motivul si o sa te caute din urma.dar daca va ceda asa de usor inseamna ca nu te iubeste chiar asa cum crezi tu si ca are alta sau ceva de genu..bafta happy