| Ynna_7289 a întrebat:

Buna
Am o problema grava.
Tot il respingeam pe baiatul pe care il plac(si el ma place). El s-a bagat cu o fata dar s-au despartit. S-a bagat cu alta fata si tot s-a despartit dar el credea ca nu il plac si de asta a renuntat la mine.
Dupa un timp a inceput sa ma viziteze.Am observat ca imi zambeste, chestii si i-am raspuns si eu.Tot facea misto de mine cu:"esti frumoasa dar esti proasta" dar facea la misto.Tot imi zambea m-a dat peste cap.Cand a trecut pe langa noi 2 prima lui prietena el s-a bagat in fata ei sa ii puna piedica si sa se duca in bot iar eu l-am intrebat de ce a facut asta iar eu i-am zis buna fetei. Apoi am zis de ultima lui prietena daca mai tine la ea si a zis ca nu si cred ca a fost sincersad.
Vine un baiat la noi si tot se lua de el.Eu am zis ce are cu el si baiatu asta care il iubesc a zis :da ce? iti place d el? si i-am dat un shut in fund big grin
Nu s-a suparat.
A trebuit sa plece ca avea niste treaba dar stiu bine ca se gandea la mine.
Acum cateva ore a trecut prin fata mea cu masina si a zis ca pleaca in iasi. Langa mine era si fosta lui prietena dar numai la mine se uita si mie mi-a zis nu ei.
Eu sunt prietena buna cu fosta lui prietena si ea nu stie ca eu il plac dar il cunosc de mai mult timp decat ea.
nu stiu ce sa fac.sunt trista.
el a plecat dar cred ca o sa se intoarca.
el sta in alt oras si nu stiu daca ar tine o relatie la distanta.
nu e frumos nu e amuzant ...etc dar nu stiu. ma inebunit baiatu asta. mi-a intrat la suflet si eu sunt 100% sigura sa simte ceva pentru mine.
sunt foarte derutata.
ps:sa nu ziceti ca umbla din floare in floaresaddaca l-am respins odata e normal sa renunte si sa isi caute pe altcineva. l-am respins de rusine nu vroiam sa stie nimeni ca il iubesc.)

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Te iubeste f mult si el si tu pe el.happy arata-i ca il placi si fi cu el. sunt 100% ca aceasta relatie o sa reziste multwinking

| ByaSimpleGirl a răspuns:

Lunga poveste tine la tine si tu la el asa ca de ce nu va combinati [ bagati ] nu conteaza ce zice lumea daca sunteti impreuna si va iubit o sa treceti impreuna peste toate astea.