| Dariacraciun18 a întrebat:

Buna! Am o problema, in data de 21 iunie mi s-a terminat ciclu, in data de 22 iunie am fost la iubitul meu, dar nu am facut sex(eu fiind virgina), el a terminat pe sanii mei si peste cateva minute mi-a bagat un deget, nu stiu daca avea spermatozoizi pe deget.
Sunt sanse sa raman însărcinată?
Mentionez ca sunt virigina.
Multumesc!

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Wow! Cat de mult te respecta iubitul tau, de-si da drumul pe sanii tai, cum ii faci ultimei coorve! Probabil ca data viitoare o sa vrea sa isi dea drumul pe fata ta. Respect de sine... zero!winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru wildthing):

Ce prost esti.
Fiecare cu fanteziile si placerile lui, nu e vorba de respect. Tu te termini in palma ta? laughing

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu, nu este posibil acest lucru. Iti recomand canalul de Youtube sexul vs barza. happy

| Violleta2022 a răspuns:

O sarcina se produce numai cand femeia este in perioada fertila si numai cand exista contact sexual penis-vagin.
Nu se poate ramane gravida cu degetul, cu sperma de pe sani sau prin imbracaminte.

| Emilian65 a răspuns:

Nu, pentru ca nu erai in perioada fertila.

| vasile2222 a răspuns:

Ce conteaza unde a terminat? A terminat unde au stabilit amandoi.

Nu sunt sanse pentru sarcina, dar atentie de acum inainte. Daca vreti sa continuati joaca, il speli frumos, sau macar stergi totul bine cu servetele umede.