| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am o problema legata de fosta iubita a iubitului meu, nu stiu de ce ma enervez cand o vad sau ii aud numele, as vrea sa nu imi pese dar nu stiu de ce am o problema cu ea.

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Pentru că ești geloasă. Sau posesivă. Probabil ambele.

| anemona01 a răspuns (pentru VoidEternal):

Nu consider ca as fi asa, incerc sa fiu buna si sa nu gandesc asa, dar efectiv nu imi iese, si uneori imi aduc aminte ca ei s au sarutat si toate cele...

| GeorgeCazan a răspuns (pentru anemona01):

Păi și ce expui, nu consideri ca e gelozie?

| anemona01 a răspuns (pentru GeorgeCazan):

Ba da, doar ca nu s genul acela de geloasa extrema. Sunt niste ganduri care nu imi dau pace si nu stiu cum sa scap de ele.