| Florin43 a întrebat:

Bună! Am o problemă mai serioasă și vreau să o împărtășesc cu voi!

Sunt cu o tipă împreună din 2020. De curând mi-a propus un lucru care mă intrigă și nu știu dacă e bine, sau nu.

Destul de recent, iubita mea a propus subtil, să facem împreună s** în 3 cu o altă fată, iar întrebarea mea este: "Să fac asta sau nu?" este o întrebare care mă macină și am nevoie de ajutorul vostru.

Țin să precizez că ne înțelegem bine, avem aceleași polemici, născuți în aceeași lună. Nu avem secrete unul față de celălalt, ne înțelegem extraordinar de bine.

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Inseamna ca ea este lesbiană si de aceea vrea si cu o fată. Daca tu i ai fi propus asa ceva se declansa scandalul.

| ania a răspuns:

E o idee foarte proasta.Ai fi mai fericit daca pe viitor ai alege sa respecti planul Creatorului si ai face sex doar dupa casatorie.Sexul implica nu doar o conexiune fizica ci si una spirituala, poti prelua si influentele demonice din viara cuiva( depresie, manie, frivolitate etc) plus boli sexuale care sunt pedeapsa Creatorului pentru cine ii incalca poruncile sexuale.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca iubita ta nu te iubeste sincer si adevarat, fiindca altfel nu ai concepe sa-ti imparti persoana pe care o iubesti cel mai mult, cu altcineva.
Iubita asta a ta vrea experinta sexuala de grup, nu vrea iubirea ta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De ce nu în 6 sau în 666? Sex de plăcere, de plictiseală, în loc de alte satisfacții ale vieții, sex ca animalele pe pășune.

| anonimuIl a răspuns:

Sex în 3 nu prea merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut

eu cred că e posibil să fie doar foarte deschisă la minte și să vrea să încerce lucruri noi, dacă sexual faci sex cu altcineva cu consimțământul partenerului, e în regulă, doar că la un moment dat poate veți încerca și cu un tip în loc de o tipă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate doar te testează, sau este bi, ia propune-i tu să vă culcati in 3 tu, ea si un amic de al tau (nu de adevăratelea doar să o testezi) sau mai e o variantă e c**** că altfel nu imi explichappy

| Robert2526 a răspuns:

Spune-i ca tu nu prea vrei asa ceva dar ca pentru ea poti sa faci si asta daca ea isi doreste sa experimenteze. Spune-i ca o iubesti mult si ca doar pe ea o vrei, dar ca daca ea vrea asta si isi doreste mult, poti sa o faci pentru ea

| ionur a răspuns:

Nu te iubește cu adevărat. Este cuva îmi pare rău dar asta este adevărul dacă vrea s-o faceți în 3 este clar ca nicin om care iubește cu adevărat nu ar face asa ceva niciodată și nu ar vrea așa ceva niciodată doar o cuva ar vrea așa ceva sa facă

Răspuns utilizator avertizat
| ionur a răspuns (pentru DracuIa):

Am refuzat multe fete chiar si femei sau dat la mine si aveau copii cat mine de mari Dumnezeu mieste martor nu te mint cu nimic absolut nimic nu m-am culcat cu nici una dintre ele ca nu vreau și nici nu simt nimic pentru nici una din ele și am muncit și mi-am vazut de munca mea atâta asta a fost tot ce am făcut sa munces si atâta apoi am venit aicia la București am început munca aicia în construcții și nu mai iese niciodată de aicia tot ce am zis sus chiar este adevărat nu mint chiar am zis adevărul și spun de fiecare dată -_- eu asta sunt asa sunt eu cu bune și rele nu pot fi altfel nici nu vreau sa fiu altfel mai bine rămân cine sunt eu asa cum sunt eu și cui nu-i convine de mine și nu ma suporta sa fie sănătos -_-

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimalex6996 a răspuns:

Salut. Poate fi un test pentru tine. Sincer, eu am aceasta fantezie. Dar nu cred ca as implica persoana iubita pentru ca exista riscul sa fie discuții apoi ca poate faci ceva cu cealaltă sau ii dai mai multa atenție sau alte d astea.
DAR totuși, dacă ea isi dorește, e bine ori sa o faci sa nu își mai dorească ori sa ii îndeplinești fantezia pentru a nu cauta în alta parte.

| Stonehard a răspuns:

Bai frate da ce experti sunteti toti de o faceti pe fata curva...
Prietene, iubita ta e pur si ismplu mai deschisa la minte. Tu stii mai bine ce fel de sentimente sunt intre voi.
E simplu... daca ti se pare ok, sa o faceti pentru ca e o experienta, daca nu, pur si simplu ii zici asta, si gata. Hai noroc.
P.S. Eu as accepta sincer.

Răspuns utilizator avertizat