| Aria1234567810111 a întrebat:

Buna, am o problema mare, am 21 de ani și nu am avut niciodată iubit, nu știu de ce, nu sunt urâta, nu ma consider urâta, am 1, 60 și 42 kg, sunt puțin slaba dar de câte ori fac cunostinata cu o persoana și spun ca am 21 de ani mi se spune ca par de 16. Intr-o zi am fost la stomatolog și era o bătrânica care aștepta pe hol și m-a întrebat câți ani am, am zis ca 21 și ea a zis " aoleu eu am crezut ca ai 13, voiam sa îți zic de ce ești data cu ruj la 13 ani, cred ca nici băieții nu se ia de tine ", deci nu mai știu ce sa mai fac, pana acum 2, -3 ani îmi era bine singura dar acum îmi dau seama ca fiecare are o persoana si numai eu am rămas singura, mi se pare ca rămân in urma, au fost persoane cărora le-a plăcut de mine dar mie nu mi-au plăcut și uite așa am refuzat toate oportunitățile unei relații, chiar si acum, mi se pare ca nu am niciodată noroc de cineva care ar putea sa îmi placa și mie.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai pune 7 ani la mine peste varsta ta si nici nu am gasit ceva stabil dar am avut aventuri la greu. Cand sa ma bucur de viata ca am gasit pe una am fost **** pe la spate... viata e plina de probleme. Poate soarta noastra e sa traim singuri pe vecie si mai incolo te vei intari ca mine. La fiecare refuz primit o sa ti se ia de baieti pana te vei scarbi in totalitate de ei

| RoCkKiD a răspuns:

Tinder?

| RAY a răspuns:

Ai pretenti prea mari in caz contrar nu cred, orice fata isi gaseste un iubit indiferent de cum arata

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să te bucuri că mai tânără decât pari.
Cu siguranță vei întâlni un băiat cu care să fii, nu trebuie să fii pesimistă.

| Sofer a răspuns:

Nu ti-a iesit alesul in cale. Hai ca te vreau eu. Aleasa inimi mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai niciun motiv de ingrijorare. Esti foarte tanara, iar faptul ca arati si mai tanara e foarte bine, ar trebui sa te bucure.
Cineva iti e predestinat, ai un suflet pereche, deci stai linistita ca singura ramai doar daca vrei.
Nu face niciun compromis cand vine vorba de alegerea partenerului. Trebuie sa iti para perfect, niciun strop mai putin, altfel relatia aia e utopica. Da, exista perfect, cand vorbim de iubire si relatii. Sa nu-ti para rau pentru acele "oportunitati", erau probabil doar iluzii.

| sopranaCadaverica a răspuns:

Intra pe grupuri cu diverse tematici potrivite hobbyurilor tale. Pe cele de pe Facebook se si discuta. Poti cunoaste multi tipi online.

Răspuns utilizator avertizat
| cristian200313 a răspuns:

Un sfat, incearca sa comunici cu prietenii de pe Facebook, Instagram, Whatsapp... Pe Facebook exista un grup cu baietii si fete de 18-25 ani. Daca doresti in el, imi dai mesaj, si discutam acolo, asadar te distrezi.
Stai linistita, nu te grabi, intr-o zi, o sa intalnesti un baiat care sa fii cu el pentru totdeaunahappy
Sanatate.

| Adrian7art a răspuns:

Păi și nu te mai simți bine singură? sau o faci ca să fii in rând cu lumea?
Poate ai prea multe pretenții din start. experimenteaza puțin, dă-le șansa să se arate sau vrei să apară Făt Frumos din prima și să te și iubească la nebunește.

| Tolby a răspuns:

Și eu sunt în aceași oală că și tine. Sfatul eu este să nu te grăbești și să aștepți. Timpul îți va arăta persoana potrivită!