| Lilianaa21 a întrebat:

Am o problema mare.
In timpul actului sexual cu prietenul meu, din prostia mea,m-am mișcat mult prea tare și am simțit o durere îngrozitoare, în momentul în care m-am ridicat de pe iubitul meu a început sa-mi curgă sânge foarte mult, aveam impresia ca am facut hemoragie, m-am uitat a doua zi si am o gaură in interiorul labiei sus crying ma dau cu o crema însă durerea persista ...am cautat și am găsit cum ca ar fi leziuni însă mi-e teama sa nu fac vreo boala...ce sa fac? Ajutati-ma cu o idee.

Mentionez ca eram udă.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Urgent la ginecolog nu sta asa, de cît timp te doare? Ce varsta ai? Numai da tu cu creme fara acordul medicului ca nu esti tu doctor.Ai forțat acolo ceva cand te ai miscat, dar te si doare?

| corbulalbrosu a răspuns:

Foloseste unguentul cu extract de galbenele sau Fluocinolon N care au efect antibacterian. Inainte de a folosi unguentul, spala sau clateste zona lezata cu ceai/infuzie de musetel. Si foloseste un analgezic mai puternic pe perioada cat persista durerea. Multa sanatate!

| Sofer a răspuns:

Ce varsta ai? Cel mai bine ar fi sa te duci la un ginecolog.

Răspuns utilizator avertizat
| George73829 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la un doctor. El stie exact ce problema ai. Sa te vindeci cat mai repede!