| Iulia8659 a întrebat:

am o problema. mie si verisoarei mele ne place de un baiat. dar problema este ca ea nu stie ca si mie imi place de el si ea acum cateva zile i-a spus ca il place si se tot da la el da eu cand vad imi vine sa mor.straight face pentru ca si eu tin la el... ce sa fac?straight face
ofer funda.
ps: el nu i-a spus verisoarei mele nici ca o place nici ca nu.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Comunica cu verisoara ta si sa ajungeti la un acord mai bine ar fi ca acel baiat sa aleaga intre voi sa fiti de fata si sa va convingeti.

| Ombladon1 a răspuns:

Spune-i verisoarei tale ca si tie iti place de el. Spune-i ca nu poti sa vezi cum ea se da la el si ca te doare. Fa-o sa inteleaga ca si tie iti place de el si incercati sa nu va certati de la un baiat. big grin

| VirusS97 a răspuns:

Mai bine vorbeste cu el, decat cu vreisoara ta deorece s-ar putea supara ff rau si nu cred ca vrei asta big grin. Spune-i care este problema, dar mai intai asigurate ca el nu-i va spune verisoarei tale, si fal sa aleaga tu ori ea (itradevar sa-l pui sa aleaga e cam greu dar mai intai spune-i ca il placi) Succes!