| Iulia8659 a întrebat:

am o problema. mie si verisoarei mele ne place de un baiat. dar problema este ca ea nu stie ca si mie imi place de el si ea acum cateva zile i-a spus ca il place si se tot da la el da eu cand vad imi vine sa mor. pentru ca si eu tin la el... ce sa fac?

ofer funda.

ps: el nu i-a spus verisoarei mele nici ca o place nici ca nu.

6 răspunsuri:
| Jack a răspuns:

Sa accepti ca viata ii curva :*!

| Nobodyy a răspuns:

Din moment ce nu i-a spus inseamna ca nu o place clar, dar nu a vrut sa o raneasca. Daca simtea ceva cat de putin pentru ea ii spunea si incerca.Eu zic sa vorbesti cu verisoara ta si sa ii spui ca si tu il placi chiar daca ea l-a "ochit"prima. Daca ea nu intelege ii spui baiatului ca tii la el. Vei vedea tu cum o faci.[P.S. sunteti rude deci nu poate fi toata viata suparata pe tine] Daca ea intelege puteti ajunge la un pact.Sa nu fiti niciuna cu el.Succes. ~Yoni.

| pisy_9676 a răspuns:

Voi impingeti fata la crime? mai bine ia-ti da un sfat mai folositor.simplu spune-i se simti si sa vezi care va fi reactia lui

| cascavaaal a răspuns:

Daca nu i'a spus nimic inseamna ca mai ai o sansa, trebuie sa lupti si sa-ti castigi prietenul. Nu este nevoie sa te superi pe prietena ta daca tu stii foarte bine ca il iubesti si ca vei face tot ce poti pentru a fii al tau.

| GmG a răspuns:

Impartiti-l,nimic nu merge mai bine decat un menaj a troi, am glumit, incearca sa vorbesti cu vara ta poate rezolvati ceva, oricum, vine unu. ala pleaca, vine altu, pleaca si ala. si asa mai departe pana dai de cineva care ti se potriveste mai bine happy

| Dark_7298 a răspuns:

Sa aduc funia si un scaun?