| mihaelaveneteanu18 a întrebat:

Bună, am o problema si nu știu cum să o rezolv...
Anul trecut am fost împreună cu un tip dar ne-am despărțit, anul acesta am reluat legătura cu el, am fost la el acasă, m-am culcat cu el dar suntem doar prieteni, ce ma sfătuiți să ii zic sa il conving sa fim din nou împreună, m-am atasat de el f mult?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Păi dacă îi oferi sex, va fi mult timp împreună cu tine. Nici măcar Oh! și Ah! nu trebuie să spui...winking

| mihaelaveneteanu18 explică (pentru Andreeush):

Eu vreau o relație cu el, v-am pleca intr o altă țară peste 4 zile si mi-a spus că vom vorbi despre noi Când se intoarce(peste 2 luni) Dar mi-e greu să stiu ca va fi departe si mi-e frică să nu găsească pe alta acolo si sa uite de mine

| mihai69 a răspuns (pentru mihaelaveneteanu18):

Păi dacă acolo va avea o alta, e fix treaba lui. Poate are deja...winking
Dar dacă revine în țară, tot la prăjitura ta va veni.
Oricum, sexul e cea mai bună miere de atras muștele masculine.

| mihaelaveneteanu18 explică (pentru mihai69):

Sper sa fie asa

15 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Adică sunteți doar prieteni și te-ai culcat cu el?
În cazul acesta e clar că din partea lui nu e nimic serios, te vrea doar pentru sex și atât.

| Crackman a răspuns:

Eu nu inteleg cum sunt unele asa.
Ok inteleg ca tu il placi dar daca el te tine jucarie, ce mai esti toanta. Probabil ai 14 ani...

| Dalmore a răspuns:

Ești toaleta publica a site-ului. S-au cc toți pe tine și tot aici esti

| DevaPathPain a răspuns (pentru Dalmore):

Ti-as raspunde, dar cand ma gandesc cat de des esti nevoita sa respiri pe nas, apoi iti permiti sa mai folosesti expresia "toaleta publica", mi-e prea mila.

| Dalmore a răspuns (pentru DevaPathPain):

Mie mi-e milă de tine că ești atât de plin de ura și creezi conturi la nesfârșit laughing nu te poți abține să nu faci pe cineva toaleta într-o zi, așa viața mizerabila ai. Fă-ți dracu o iubită și nu mai fi frustrat

| anonim_4396 a răspuns (pentru DevaPathPain):

Stai liniștit că o să-ți faci zilnic conturi

| HadesSs a răspuns:

Pai vorbeste cu el si intreaba-l care este stadiul relatiei voastre, daca el vrea doar sex nu ai cum sa il bagi intr-o relatie cu forta happy

| Paul754880338 a răspuns:

Gresit imi pare mie, abordarea ta, oarecum specific feminina, care spune acum " cum sa il conving?" De ce crezi ca puterea ta de a influenta este atat de mare, cand de fapt tu esti cea care s-a cam pierdut. Daca il cam placi, adica il iubesti, atunci cel mai bine ar fi sa vorbiti ca doi oameni ce au sa formeze un cuplu. Si mai ales, nu uita, nu cauta sa fii o adorabila, intangibila ce poate manipula, ci fii o femeie sensibila asa cum esti cand spui "indragostita".

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Nu inteleg cum poti spune ca "m-am culcat cu el, dar suntem doar prieteni" apoi vii cu întrebare "ce ma sfătuiți să îi zic să îl conving din noi sa fim impreuna ". In primul rand asta trebuia sa îl întrebi înainte de a te culca cu el, nu după ce ai facut-o pentru ca e clar ce stadiu are "relatia voastra"