| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Sunt inalta, nu sunt nici grasa dar nici slaba. Insa am picioarele subtiri. Mai ales la glezna. Mananc mult insa nu ma ingras. Ce as putea face sa imi fac formatul picioarelor mai frumos?

9 răspunsuri:
| udarb a răspuns:

Numa pe vreme lui strabunica era la moda fetele "roş la fata si durdulii". Tu ar trebui sa ii multumesti lui D-zeu ca esti slabuta si ca nu ai probleme cu greutatea, nici nu stii cate fete ar da sa fie salbe si atragatoare pentru baieti

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Tu esti cumva Rebeca?

| latexcap93 a răspuns:

Iti recomand un sugus

| Nimic special a răspuns:

Ar fi ok sa te duci la un doctor.

| psyho a răspuns:

Iti recomand niste exercitii special pentru muschii piciorelor.mersul pe jos, insa fara tocuri. urcatul scarilor.cauta pe google. daca nu da rezultate.chiar nu stiu ce sfat sa zic. unele fete chiar si ar dori picioare subtiri.

| wdsasd a răspuns:

Pana la urma acolo nu trebuie sa ai grasime ca sa fii sexy, acolo trebuie sa ai ceva muschi:
http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM(asta e pentru fese)
http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs(iar asta pentru restul picioarelor)

fa exercitiile astea 1 data pe zi fiecare si o sa fii foarte sexy pentru ca sunt convins ca nu ai doar oase la picioare si cu putina grasime ce o ai si muschi o sa fie ok.

| Absenta a răspuns:

Ar fii ok daca ai alerga in fiecare zi cam 30 de minute.

| andreea_8373 a răspuns:

Du-te la un doctor expert!

| ingerfaraaripi a răspuns:

Dute la doctor!