| Ry0010 a întrebat:

Am o relatie cu un baiat de 1 an jumate si de ceva vreme relatia noastra este cam monotona. Am decis sa facem niste schimbari ca sa nu ne plictisim. Am vrea ca relatia noastra sa fie mai buna, sa faci niste schimbari prin care sa avem o relatie mai interesanta. Imi puteti da niste idei de ce schimbari am putea face? Fara batjocura. Dau funda happy multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de modul in care s-au desfasurat intalnirile dintre voi si daca ati avut sau nu contacte sexuale pana in prezent. Orice relatie lipsita de anumite "perversiuni" sau fantezii sexuale mai mult sau mai putin morale/indraznete cu timpul se raceste ca si o mancare "necondimentata" si devine fada, neapetisanta. Ar trebui sa actionati in acest domeniu al "fineturilor"pentru a reinvia dorinta de a va regasi iar si iar, pentru ca dorinta de a experimenta ceva inedit sa va anime mereu. Succes!

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca la 1si ceva e monotona ce faci mai tarziu? Spontaneitatea nu e transmisibila, tine de inteligenta, energie, inspiratie etc. Si degeaba vrei tu sa invii ceva, banui ca ai incercat, daca el s-a nascut batran sansele nu tin numai de tine.

| vlad234158 a răspuns:

Ati auzit de sex?
E o metoda buna