| anonim_4396 a întrebat:

Am o relatie cu un baiat de 2 ani si ceva mai exact pe 16 Septembrie facem 3 ani. Ne intelegem bine am trecut prin multe impreuna la inceput a fost o joaca dar a devenit ceva serios plus ca at cand ne certam din unele nimicuri stateam certati si tot el venea la mine de obicei ne certam din cauza gelozie lui.Eu am 14 ani el 16 si eu sunt virgina nu stiu ce sa cred eu i'am spus de mult pe mine ma asteapt pana mai cresc si sunt pregatita si nu l-a deranjat dar nu stiu ce sa spun oare daca pe la 17 ani o sa se intample asta se va termina tot intre noi? El este mai credul de fapt era pentru ca si'a ascultat unii prieteni invidiosi ne'am certat si si'a dat seama pana la urma de tot mi'e frica de viitor. Ce credeti tine la mine? Da adevaru ii ca e baiat nu i'am zis daca o... pe aia gata, da, se poate duce atata timp cat pe mine ma iubeste si nu sta cu aia pe afara si nu stie tot orasu nu sunt batuta in cap.Cu mama i'am facut cunostinta se inteleg super bine tata inca nu ca e mai mno ca tatziix( ce ziceti? va fi ceva pe viitor?

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Eu cred ca da. 3 ani de zile e o gramada de timp.plus daca spui ca te respecta, inseamna ca te iubeste. spune. i sa nu isi mai asculte prietenii pentru ca nu face bine. trebuia sa aiba incredere in el si sa isi asculte inima nu gura lumii. avand in vedere ca si mama ta il cunoaste si i se pare de treaba e un lucru foarte bun.inteleg si eu ca e baiat da nu trebuie sa se duca la alta doar pentru ca tu nu ii poti oferii.**ce. i trebuie**. asta ramane sa discutati intre voi.

3 răspunsuri:
| anduta160 a răspuns:

Hey... ok, ai o relatie de 3 ani dar tu cand ai inceput sa vorbesti cu el aveai 11 anisori... ce stiai atunci? si sa te mai astepte inca 3 ani este destul de mult dar daca tu ii dai voie sa se duca l atoate curvele. daca te`ar iubi atat de mult nu te`ar astepta?! este mai important sexul decat persoana iubita? ia pune`ti intrebarile asteawinking. nu vreau s te descurajez poate ve`ti ramane impreuna dar nu cred ca ai procedat corect ca i`ai dat cale libera sa se duca la altele chiar si pentru cateva ore.Sa fii iubita!

| vaa a răspuns:

Aveti 3 ani.Trezeste te. Sigur te iubeste!
Ai si tu incredere cat de cat in el.Is 3 ani ce naiba. straight face.
VA fi ceva pe viitor.happy

| Host a răspuns:

Un viitor cit de cit, nu ti-l cladesti de la 11 ani...(cred ca intelegi)iubirea, chiar si pina 17-19ani(adesea) e trecatoare...