| FanOfPostMalone a întrebat:

Am o relație de o luna cu iubitul meu. Amândoi avem 14 ani. Este in același timp și colegul meu, iar noi vom merge cu scoala in August intr-o tabăra la munte. Credeți ca as putea sau vi se pare normal sa dorm in același pat cu el? Fără sa facem altceva, va asigur. Sau și sa ne sărutăm măcar dar fără altceva

Răspuns Câştigător
| anonim2533 a răspuns:

Inteleg ca ai sentimentul ala si e cute sa dormi cu persoana iubita in pat, dar 1: nu va va lasa nici un profesor sa faceti asta pentu a evita situatiile neplacute. 2: nu e frumos...se intelege altceva chiar daca tu nu vrei acel ceva. Si el e baiat, la 14 ani ar *** ca dracu. Nu trebuie sa ai incredere in el, e doar o luna si stiu ca ti se pare mult, dar eu am avut relatie de 1 an si m-a nenorocit ala. Toti sunt baieti, toti au pofte.

5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Ce rost are sa doarma cu penisul erect, nu se odihneste bine. Si esti prea increzatoare.

| minrest a răspuns:

Fara gluma, nu este sanatos sa stai cu penisul erect mai mult de doua ore la rand, hematiile blocate in penis se aplatizeaza, si nu mai pot transporta oxigen. Prin asta nu vreau sa te indemn sa ii aduci penisul in stare flasca, ci sa nu dormi cu el in pat.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu, sunteti doar niste copii. Un sarut furat la un colt... poate, dar nici acesta nu-l consider ca ceva normal la aceasta varsata, desi se mai intampla. Zic poate.

| Elena9328 a răspuns:

laughing la 14, la 20 ce dracu faci?!

| wpetterssone a răspuns:

Eu nu aș accepta ca un coleg să se culce lângă mine. Sunt băiat și nu suport când cineva mă atinge, deci nici când m-ar săruta.
La 14 ani mi se pare prea devreme pentru a avea o relație de care nu știm nimic. Într-o lună nu ai cum să cunoști atât de multe despre cineva încât să dormi cu acea persoană în pat, sau să te numești iubit cu acea persoană.