| antoniaidk a întrebat:

Buna,am o relatie de un an,nu e mare lucru,dar e cea mai serioasa de pana acum. Băiatul ma iubeste foarte mult, eu nu pot spune ca îl iubesc încă pentru ca nu ma simt pregatita, are planuri mari cu mine. Problema e ca eu tot timpul am fost atrasa de băieții mai rai, băiatul cu care stau se comporta extrem de frumos cu mine. As vrea sa continui relația, poate chiar sa ne casatorim, dar nu vreau sa regret ca nu m-am distrat destul in viața asta. Băiatul e extrem de bun dar îmi place și distracția.Help me dau funda

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cu ce nu te-ai distrat? n-ai avut suficiente pl? că altfel nu înțeleg cum nu te poți distra și având iubit. mergeți în club, mergeți în excursii singuri sau cu alții și e cam același lucru ca și cum n-ar fi cu el dacă e persoana potrivită.

| ania a răspuns:

Multe fete se tot distrezâ si apoi plang ca nu mai găsesc un băiat serios cu care sa întemeieze o familie.

| Celcestietot a răspuns (pentru ania):

Dar nu ai vazut ca este intr-o relatie fara sentimente?

| RAY a răspuns:

Inselal pe fraier e vina lui ca e fraier și crede în femei, voi fetele ne faceți sa devenim misogini, vezi de un vagabond de asta apoi altul și tot asa, tu doar te folosești de fraier și atât, e treaba ta, cine crede în femei e tâmpit la cap deși merita sa sufere

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înțelegi prin distracție?

| Emilian65 a răspuns:

Daca el este mai putin distractiv, incearca tu sa fie distractiv ca si tine. Daca nu ii convine si refuza propunerile tale spune-i ca il parasesti si gasesti un alt baiat care iti face toate poftele.

| Celcestietot a răspuns:

Esti intr-o relatie de un an si nu ai sentimente pentru el... halucinant laughing!

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

E în freindzone, e un fraier, un cățeluș, nu înțeleg ce înseamnă rai? Adică ma comport natural

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

El nu are nicio vina, problema este la 'polul opus' laughing.

| Apokales a răspuns:

Faci ce vrei cu viata ta, dar nu te juca cu a altora. Fii onesta cu el.

| Celcestietot a răspuns (pentru Apokales):

Nu se simte pregatita dupa 1 an (citeste in intrebare), asta mi s-a parut tare, ori face misto de noi laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

Pentru beneficiul tau cât și al lui, fii sinceră!

Astfel nu îi vei pierde timpul nici lui și nici ție.

Dacă apreciază sinceritatea și merge mai departe cu tine e ok, dacă nu, e la fel de ok.

Căuta pe cineva care să te accepte așa cum esti tu până la urmă.

Succes!

| Paul754880338 a răspuns:

Daca as fi sigur ca sunt scuzat pentru exprimare, te-as numi "prostuta" ( poate chiar tampa). Nu stii ce vrei, dar crezi ca ti se cuvine insasi dreptul de a fi judecatoare si de a condamna pe altii la ascultarea minciunilor tale. Daca baieti rai iti doresti, cu siguranta de asta vei beneficia! Pluralul folosit iti apartine, atributul de asemenea, deci... Atentie ce iti doresti ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!

| tzionut a răspuns:

Draga si care e intrebarea? Cu ce te putem ajuta? Doresti baieti rai de pe aici? Sunt sigur ca vei gasi cativa dispusi sa te jumuleasca apoi sa te ignore cu desavarsire...

| anonimx2x a răspuns:

Fii atenta aici, nu cauta baieti raii si distractii, o sa regreti amarnic dupa, daca baiatul este exemplar la ce iti trebuie distractii?
Nu iti bate joc, in viata ce oferi aia primesti, acum poate simti nevoia de distractii si iesiri cu prieteni dar dupa o sa ti treaca si astea si o sa dai orice sa ai un baiat exemplar cand o sa treci prin 2 3 batai de joc din partea alor baieti
Fii cu capul pe umeri, in ziua de azi foarte greu mai legi o relatie serioasa.

| Gefahr a răspuns:

Sa-ti dai palme nu alta. ba frate, astea si-o merita cand o patesc.