| ViataVeronicaiMicle a întrebat:

Bunahappy Am o situatie urgenta! Este acest baiat cu care vorbesc de 3 luni si putin si am realizat ca mi place de el acum 1 luna. El imi da super multe semne ca ma place: Vorbim ZILNIC pe snap si insta dar la liceu nu se in tampla nimic. Mai vorbim ocazional si MEREU se uita la mine si imi face si pozelaughing) Prin chestii saubtile si mesaje arata ca si lui ii cam place de mine. Ei bine am decis sa i dau un mesaj riscant in care i am spus pur si simplu care este intre noi si el a raspuns chestii de genul adica? nu inteleg? si ultimul mesaj a fost trimis acum o ora si ceva dar el a fost activ acum 20 de min si inca nu mi-a raspuns!
Sper ca ati reusit sa cititi pana aicilaughing Treaba e ca nu stiu ce sa fac... Send help pleasesad

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In acest moment in afara de a astepta sa vezi in ce mod va reactiona la acel mesaj, nu prea ai putea face nimic in plus. Poti doar sa speri ca nu este intratat de timid incat sa nu aiba suficient curaj sa-ti raspunda. Bafta!

| ViataVeronicaiMicle explică (pentru corbulalbrosu):

Ms de raspuns si ca ti ai luat din timp sa citesti happy

| IHateVodafone a răspuns:

Mai vorbiți, mai cunoașteți-vă
am avut un caz similar cu o tipă, nu știi nimic sigur până nu ești directă. ia-ți naibii inima în dinți sau în aparat dentar acă e cazul și spune-i cum e. fii mai directă, e enervant când fetele nu sunt directe
Succes în viață și moarte lui Vodafone!

| ViataVeronicaiMicle explică (pentru IHateVodafone):

Pai si baietii de ce nu pot sa fie directi?