| anonim_4396 a întrebat:

am observat 2 pete mici maronii de culoare pe labii la intrarea in vagin, nu demult am observat nu stiu de cind au aparut sau poate erau de mai demult, sunt panicata va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consultă ginecologul.
Pa, pa.

| inger02 a răspuns:

Daca pe chilot observi o secretie cum ai zis tu pete maronii inseamna ca iti vine ciclu sau cateodata secretia e mai inchisa

| edy132 a răspuns:

Trimitei un mesaj privat Brigaelei. Se pricepe la prostiile astea. E aia care e prima dintre toti userii. E un fel de medic-TPU. Sau Jack din LOST.

| cypronges a răspuns:

Maronie nu, dar albicioasa am observat, de la ce ar putea fi acele pete?