| CreatzaBắ a întrebat:

am observat de cateva zile(2-3) ca am labiile umflate. faza e ca inca sunt virgina (nu am avut contact sexual deloc) am 13 ani.de igiena ns.nu cred ca ar fi din cauza asta. voi ce ziceti? va rog cat mai multe raspunsuri. mi'e frica crying dau si funda si vot orice dar ajutati-ma crying crying crying

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca nu ai dureri, usturimi, mancarimi, poate fi o chestie premenstruala.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Si daca ai mancarimi ai fi putut sa contactezi vreo infectie(virus, boala), de regula de pe capacul wc(acasa la prieteni, toalete publice, etc). Daca problema persista vorbeste cu mama ta si te va duce la un medic!

| Shery a răspuns:

Eu la 13 ani habar nu aveam ce sunt alea labii straight face Totusi, e bine ca tinerii din ziua de azi sunt informati...

| CreatzaBắ explică:

Si daca am?:-ss.adika doar 1 zi a fost chestia asta.acum nu prea.