| BlancaFantasma a întrebat:

am parul lung ondulat si are mult volum.de obicei il tin desfacut si rar mi`l prind in coada. voi cum va mai aranjati parul da`ti`mi si mie niste idei:X:Xk eu nu prea stiu sa mi`l aranjez deloclaughingmai ales acum ca e lung si nu mai are nicio forma trebuie sa ma tund dar nu vreauwhistlingfunda!

1 răspuns:
| MiQutsa a răspuns:

Pai la mine tot cam asa e parul, lung ondulat si voluminos.Nu`mi place de loc cum se aranjeasa,mai ales dupa baie,in toate partile big grin Dar daca e vorba de zile obisnuite ori mi`l indrept cu placa, ori imi prin bretonul.ori mil iau din ambele parti cu clame si ma deschid la fata, ori pur si simplu il las pe spate.Rar cand il prind :*