| Smiley60 a întrebat:

Am pus mai devreme o intrebare in legatura cu ziua prietenei mele. Ce i-as putea da cadou? Nu vreau raspunsuri gen o rama foto cu voi doua sau un parfum. Vreau sa fie ceva mai special. Scuzati categoria...am nevoie de idei cat mai rapid

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde de buget, si de persoana.
Ai putea sa-i iei ceva si util, de exemplu un telefon nou, daca te tine bugetul, si stii ca are nevoie.
Oricum, pentru majoritatea fetelor, buchet mare de flori + cutie de ciocolata rezolva cadoul.

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Mai special, pai, uite, un lantisor din aur cu o inimioara sau cum vrei tu, eventual o brata din aur.

| Nemessys a răspuns:

Ceva... accesorii de ex, un inel, cercei, parfum, o rochie sau orice altceva de imbracat

| vocea a răspuns:

Frate nu conteaza ce ii iei daca te iubeste poti sa ii duci si o acatea atata timp cat esti langa ea

| Eduaard a răspuns:

Așa, ceva special, un portofel de piele, un plic, și dacă mai ai timp la dispoziție, sunt pe net site-uri care fac cadouri personalizate, de exemplu o husă entru telefonul ei personalizată, cu poza voastră, așa am făcut eu și a fost bine, și eu zic să e destul de specialwinking