| Alecsaandrra a întrebat:

Am samsung GT E2121B si as vrea sa-mi pun parola la telefon. pentru mesaje, poze, etc. Cand dau sa-mi puna parola imi cere alta parola, presupun ca parola telefonului care nu o stiu.
Stie cineva care este parola?

2 răspunsuri:
| luck96 a răspuns:

0000 si daca nu-i asta du-te la Orange sau pe ce esti tu si til deblocheaza

| anonima13 a răspuns:

Pai incearca 0000 sau codul pin, daca nu merge du-te la un service sau daca nu sti du-te acolo de unde ti l.ai cumparat si spune-le o sa te indrumetongue