| Anays14 a întrebat:

Am sânii foarte tari, menstruația trebuia să-mi vina luna aceasta pe 2 dar nu a venit nici pana astăzi. Am avut contact sexual pe 1-3 Ianuarie, pe 1 neprotejat fără ejaculare in vagin si pe 3 protejat. Menstruația in luna aia mi-a venit pe 23, am avut 4 menstruații pana acum si 5 teste de sarcina efectuate după 2 si 3 luni si au ieșit negative si un ecograf in care doctorul nu a spus nimic de o sarcina.
Este posibila aceasta? De ce imi întârzie menstra deși am avut simptomele. Mie nu prea imi întârzie, mi-a întârziat in Ianuarie 3 zile si de atunci nu. Trebuia să-mi vina pe 20 si a venit pe 23. Menstruatiile au fost normale cu dureri si simptome

3 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Fiindca nu duci un mod de viata sanatos, fiindca nu ai o alimentatie normala, fiindca esti mica si prostuta si te gandesti numai la prostii dar nu la invatatura, etc etc etc

| OMFGConrad a răspuns:

Probabil de la atâta stres cât ai îți întârzie menstruația. Cum să te mai gândești la o sarcină dacă au fost 4 (PATRU) menstruații de atunci și niciun contact sexual? Dereglările hormonale își spun cuvântul. Cel mai sigur sex e cel nefăcut!

| OMFGConrad a răspuns (pentru OMFGConrad):

Apropo, simptomele pe care le ai arată că se apropie menstruația.