| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostrubig grin.in cateva este aniversarea fostei mele iubite cu care sunt in acest moment intr-o relatzie foarte foarte apropiata de "prietenie", inca o mai iubesc si acest sentiment este reciproc, simt asta.Intrebarea mea pentru voi este, ce cadou ai pot lua? Cadoul trebuie sa fie cel mai frumos s cel mai specialbig grin(nu tin cont d suma pentru ea) hellp me pls:X

5 răspunsuri:
| vaa a răspuns:

Uau.Chiar o iubesti omule.
ouublushing!

Poi. un lant de argint ceva cu o inima?
Sau un tricou cu un mesaj 'itmi' -inca te mai iubesc-asta ii spui numai ei ce inseamnalaughing.
A. Mai sunt perne cu poza, mesaje bla bla.
Aminteste i ce flori ii placeau. si felicitari.:d

| victorrdg a răspuns:

@ vata mersi pentru ideea cu "ITMI"love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai in primul rand depinde ce suma` si depinde de fata...depinde ce`i place.ar fi foarte frumos un animal de plus`. si o bretzara din argint.ar fi un gest foarte frumos... sper sa-ti fie de folos

Bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-ai gandit la o rochita care sa-i placa ei mult?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ea este inca de acord cu ceea ce spui tu" prietenie" inseamna ca impartaseste aceleasi sentimente ca si tine, fa primul pas, duo la o cina romantica cu un trandafir rosu si la final da-i un sarut.Mai simplu de atat nu se poate, daca te refuza ceea ce ma indoies, ele uita mai greu o idila) ce ai de pierdut, dar daca tot o amani ai sa ai sigur de pierdut. Timpul vindeca ranile!