| Magdis a întrebat:

Am si eu nevoie de parerile voastre. Luna aceasta mi-a venit mentruatia pe 20 marti, totul normal dureri de sani etc etc, vineri imi trecuse numai ca in acea vineri seara am avut un contact sexual neprotejat., dupa 5 zile mia reaparut durerile de sani si ii simt mai umflati dar cel mai mult ma doare sanul drept. ce ar putea fi o sarcina? sau? va multumesc dau funda.

1 răspuns:
| laury4ever a răspuns:

Nu este vorba de sarcina stai linistita dupa menstruatie 5 zile cam asa poti face sex neprotejat linistita ca nu ramai insarcinata. Durerile nu stiu exact sa iti zic din ce cauza au aparut insa sigur nu e vb de sarcina. Oricum nu ai putea avea simptome atat de rapide daca Doamne fereste ar fi vorba de sarcina. Deci stai linistiahappy. Succes!