| mmtmx a întrebat:

Buna! Am si eu nevoie de un sfat. Pe scurt: am cunoscut un baiat acum cateva luni, dar abia saptamana trecuta am iesit la intalniri. Problema este ca la ultima intalnire am facut sex. A dormit la mine totul ok a doua zi, inainte de a pleca m-a intrebat cand ma mai poate vedea. In aceeasi seara ne-am intalnit mai multi colegi, venind si el mai tarziu. Sa nu va zic ca a trebuit sa trec eu pe langa el ca sa ne salutam. Sa nu mai zic ca vorbea cu toata lumea in afara de mine( penibil).El are doua colege de apartament, care amandoua stiu despre mine. Cand a plecat nu m-a salutat, i-am dat un mesaj in legatura cu asta si scuza lui a fost ca " colega mea de apartament s-a imbatat putin si a trebuit sa o duc acasa" - am raspuns la asta si de 2 zile n-am mai primit nici un raspuns inapoi.
Intrebarea mea este: sa ii mai scriu zilele astea sau sa il las asa pentru ca sigur nu pare interesat?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Si eu spun acelasi lucru: ce nu-ti este clar?
te-a evitat toata petrecerea, ba chiar s-a strecurat si a plecat fara sa-ti spuna, asta fiind foarte clar ca te ocoleste, ca nu vrea sa mai aiba de aface cu tine.
Da-i pace!

21 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu ii mai scrie. Baiatul te-a vrut doar pentru o noapte.

| mmtmx explică (pentru evenso):

Tristlaughing

| evenso a răspuns (pentru mmtmx):

Trist, dar adevarat.

| Adry05 a răspuns:

A primit ce a vrut și a dispărut. tu poți să-i scrii, da nu te mira că nu-ți răspunde și auzi după de la alții că te vorbește de „disperată"

| mmtmx explică (pentru Adry05):

Corect. nu o sa ii scriu.

| RAY a răspuns:

E curvar,barbat adevarat, nu ca catelusi ca mine,sa ai incredere in ea,sa fii fidel,sa le iubesti,sa fii fidel cu ele, imi place de el, te considera o jucarie sexuala si uite ca are inca doua pe langa, iar eu freindzone dar sufletul conteaza, salutal din partea mea

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Șă îl lași.

| Emilian65 a răspuns:

Este greseala ta ca ai facut sex cand si cum a vrut el. Acum se joaca cu sentimentele tale.

| mmtmx explică (pentru Emilian65):

Urat. ce sa zic.

| SG1995 a răspuns:

Mamă ce tip de. Lasă-l, și nu te stresa, nu toți sunt la fel.

| Apokales a răspuns:

Lasa-l de tot. Daca chiar nu mai putea fara tine, te suna imediat. Pare ca a obtinut ce a vrut.

| mmtmx explică (pentru Apokales):

Ai dreptate.

| Apokales a răspuns (pentru mmtmx):

Normal ca am laughing. Ma simt jignit pentru ca a trebuit s-o spui.

| mmtmx explică (pentru Apokales):

Pai adevarul doare, eu incercam sa ii gasesc scuze laughing am stat si am citit raspunsul tau si chiar am realizat ca asa e. Trebuia sa confirm ce ai zis haha

| Marius22222222222 a răspuns:

Ce nu ti-e clar?

| mmtmx explică (pentru Marius22222222222):

Imi e clar, voiam sa aflu alte pareri laughing

| Marius22222222222 a răspuns (pentru mmtmx):

Putem vb in privat?

| Romanul86 a răspuns:

Omul tău se numeste Fackboy sau Loverboy pe românește Fustangiu.

| tzionut a răspuns:

E varianta ***.ut apoi ignore, ca de despartit, a crezut ca pricepi singura mesajul.
Eu il locul tau l-as fi invitat la o noua partida, ca doar ti-a placut cum a prestat, eu trageam de ii sareau fulgii, apoi ii lipeam testicolele de gamba piciorului cu superglue dupa ce adormea. Nesimtirea se plateste.

| mmtmx explică (pentru tzionut):

Imi place ideea ta laughing

| MilfHunterKekyoin12 a răspuns:

Stai calma, joaca o septica cu Lucifer si mananca zahar pudra