| kidutza a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat urgent va rog! Stau cu un baiat de la mine din oras si e mai are pe cineva stiu de relatia lor numai ca eu il iubesc enorm si vreau sa fie numai al meu. A zis c deocamdata n stie ce sa faca sa mai astept unpic dar cred ca tine la ea.Stiu ca nu prea e relatia asta dar m-am si culcat cu el si nu pot sa-l mai uit.Help pls!sad

Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

Te-ai culcat cu el desi nu erai iubita lui, iar el era deja implicat in alta relatie?
Cand o sa intelegeti ca a i te oferi din prima pe tava unui barbat nu dovedeste decat superficialitate si ignoranta, nici prin gand dovada de iubire? I-ai oferit tot, pentru ce sa te mai vrea pe tine? Invata sa te respecti mai intai si sa ai incredere in tine.Baietii nu vor plante agatatoare langa ei care sa le ofere tot ce vor si cand vor, ci vor femei puternice, inteligente, cu caracter! Daca ti-a mai ramas putina demnitate stai la distanta si nu ii mai spune nimic, pentru ca cersindu-i iubirea nu faci decat sa-l indepartezi.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu are cum sa fie numai al tau. De vreme ce ai acceptat sa fii cealalata femeie, amanta, nu ai cum sa mai depasesti acest statut. Si daca se desparte de prietena oficiala, isi va gasi o alta prietena oficiala, tu ramanand tot cealalalta.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ai facut cele mai mari greseli: te-ai bagat pe unul pe post de amanta si te-ai si culcat cu elsad.

Ce pot sa zic e ca trebuia sa iti dai seama ca nu ai sanse la dragostea lui din moment ce te tine pentru alte lucruri!

Ai primit ce ai vrut!

| foxi a răspuns:

Ai gresit si continui cu greseala!

| kidutza explică:

Ce pot sa fac in continuare? Eu vreau sa-l fac sa sufere cum sufar eu acum.Pentru ca din cauza sufrintei am incercat sa ma si omor...Viata asta!oh go onsad