| Maria231 a întrebat:

Bună, am și eu o curiozitate, când m-am dezvirginat m-a durut foarte rău încât simțeam ca sunt operata pe viu, iar după o perioada am observat ceva ieșind din pasarica, cărnos, probabil himenul, este posibil să-mi rupă... Din primul act sexual dacă a fost forțat?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O dumnezeule mare, tu ai fost violata...
De ce nu ai sunat la Politie?
Spune-le de urgenta parintilor sa te duca la spital si sa ia certificat medico-legal.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate presupune ca bucatica de tesut carnos amintit a fost de fapt un rest din fosta membrana/pielita care reprezenta himenul. In cazul in care tesutul din care este format himenul este rigid si prea ''casant'', in timpul dezvirginarii este rupt dar cu toate acestea raman resturi din fostul himen in jurul intrarii vaginale, resturi care de regula se desprind ulterior. Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă îți rupea p... sunai la 112.

| Emilian65 a răspuns:

Da este posibil, daca a fost agresiv cu tine cand ati facut sex.

| mastadont a răspuns:

Cel mai probabil e himenul, nu ai de ce să-ți faci griji. Dacă are penisul mare și a forțat penetrarea atunci himenul s-a rupt și dezvirginarea este completă.