| Trus a întrebat:

Buna am si eu o intrebare am 12 ani si am facut sex cu iubitul meu de 17 ani dar contactul sexual a avut loc cand eram pe menstruatie pot rămâne însărcinată fiindca nu mi-a venit ciclul de 2 luni si eram ne protejați. Va rog răspundeți cat mai repede!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si daca la tine menstruatia e regulata, dar cum esti mica probabil ca nu e.Depinde si in ce zi a menstruatiei ai facut, daca a fost pe la sf sunt sanse...Ai 12 ani ce e cu tine la varsta asta faci sex?

| Trus explică (pentru anonim_4396):

In ultima zi de menstruatie am facut sex si il am regulat

| Trus explică (pentru anonim_4396):

Mai zi-mi ceva te rog

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trus):

Nu stiu... daca il ai regulat nu sunt prea multe sanse sa ramai insarcinata in timpul menstruatiei, dar sanse tot exista.Si daca zici ca ti-a intarziat...eu zic sa iei un test de sarcina.Un copil la varsta asta iti strica toata viata, de ce ai face sex la 12 ani.Si iubitul tau e (fara suparare)un idiot, tu esti mica si sa zicem ca inca nu stii cum e cu treburile astea, desi ar trebui sa stii daca tot faci, insa el stie cu siguranta ca poti sa ramai insarcinata

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Trus):

Ai reusit performanta de a premia un raspuns 100% IMBECIL care ti-a fost trimis/oferit de un CRETIN. laughing Ai mentionat si afirmat in intrebarea ta ca :,,...pot rămâne însărcinată fiindca NU MI-A VENIT ciclul (MENSTRUATIA) de 2 luni si eram ne protejați''. deci este cat sepoate de clar ca ciclul tau menstrual este de tip NEREGULAT. Probabilitatea de a se putea forma o sarcina in ultima zi de menstruatie, (care a fost probabil a 4-a sau a 5-a zi a ciclului menstrual inceput in prima zi de menstruatie) chiar si in cazul in care sperma a fost ejaculata IN vagin, este de cel mult 3-5% sau altfel spus aproape IMPOSIBILA. In acest caz pentru linistea ta sufleteasca este indicat sa-ti faci un test de sarcina. Multa sanatate!

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce generatie de spalati pe creier vine.

| claaau a răspuns (pentru Adry05):

Ai de ***, pai toti astia de 12, 13, 15 ani daca-i intrebi o adunare sau o scadere simpla stau sa socoteasca pe degete si tot nu o nimeresc, apai de o impartire e chin, abia stiu in ce tara suntem si ce capitala avem, dar in rest nimic, nimic, nimic in loc de cultura generala ei stiu tot despre sex. O sa fie vai de mama noastra!

| Adry05 a răspuns (pentru claaau):

Exact. Ma amuza copiii astia care cred ca sunt suficienti de maturi sa faca sex dar daca ii trimiti la dentist fac pe ei de frica.

| LPCTSTR a răspuns:

Pe bune? La 12 ani faci sex?

| DaniTDCI a răspuns:

Hmmm, la varsta asta. iti doresc multi copii frumosi rolling on the floor

| Cristian0561 a răspuns:

La 12 ani faci sex?
Daca afla mama ta, te bate...

| veronica0912 a răspuns:

E prea de tot. Dar cred ca ar trebui sa te verifici orice e posibil. Poate a fost o schimbare in organism sau ai ramas chiar insarcinata.

| Moarcas_Cosmin-Ionut_1995 a răspuns:

Cum sa faci sex la varsta asta?!?!?!? Esti topita la cap. Bafta cu pruncul!