| SalutProbleme a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare, am facut cateva cercetari, si am aflat ca, un penis trebuie sa fie decolatat, inca dinaintea primului act sexual. Problema la mine e ca penisul meu, nu se decolateaza in circumstante normale, la erectie sau masturbare. Intrebarea mea este: se decolateaza inaintea actului sexual sau dupa primul act sexual?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu decolează? A dracu penislaughing

| sierra1 a răspuns:

Hai pe bune, tu care "servisezi" combine agricole, faci pe neștiutorul?

https://www.tpu.ro/......eere-3130/

| SalutProbleme explică (pentru sierra1):

Nu am pus intrebarea respectiva(cea din agricultura) pentru mine insumi, dar multumesc ca ai bagat in seama, si ai vizualizat intrebarile mele precedente, esti de foarte mare ajutorhappy

| sierra1 a răspuns (pentru SalutProbleme):

Am ințeles, ai întrebat pentru un prieten...

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ai probleme cu decalotare, consulta un medic urolog. El, te va sfătui ce sa faci in continuare pentru a nu mai avea probleme cu decalotare.

| lpavel a răspuns:

Se zice: Decaloteaza! Dupa cateva acte sexuale vei scapa de aceasta,, problema" a ta! Asta e, nu esti un caz singular...

| SalutProbleme explică (pentru lpavel):

Pai, la actul sexual, simt cum vrea sa iasa capul afara, doar ca simt si o durerere, sau o usturatura, nu-mi dau seama exact ce e, trebuie sa trec de durerea respectiva, adica sa fortez mai tare, sa nu ma inmoi cand o simt?

| lpavel a răspuns (pentru SalutProbleme):

Eu m-am referit la actul sexual cu o femeie nu cu mana! Normal ca cu mana e mai dureros ca il fortezi altfel...
Cu mana cand o faci nu-l forta prea tare decat atat cat iti permite, poate putin mai mult. Iar cand o faci cu o femeie foloseste lubrifiant si nu penetra pana nu esti excitat la maxim! Cu aceste 2 optiuni va durea mai putin iar dupa cateva acte sexuale va durea tot mai putin pana odata nu va mai durea deloc!

| unu1doi2noua9sase6 a răspuns:

Dupa primul act SEX