| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Are ceva daca folosesc Titan Gel de la varsta de 16 ani? Sunt baiat.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are chiar nimic. Nici macar efect.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ba din contra. Nu va avea nimic. In sensul ca nu vei pati nimic din orice punct de vedere analizezi problema. laughing

| vocea a răspuns:

Titan Gel este un gel pentru marirea penisului. Producatorii ne spun ca Titan Gel are urmatoarele efecte:

Marirea penisului cu pana la 5 centimetri – pare frumos, poate chiar prea frumos sa fie adevarat. Mie personal, 5 centimetri mi se pare ceva realizabil doar chirurgical.
Erectii mai puternice – este foarte posibil, dat fiind modul de actiune al Titan Gel descris pe siteul lor.
Erectii prelungite pana la 3 ore

Conform celor de pe siteul lor, rezultatele Titan Gel in 4 saptamani, iar prin rezultate se intelege cresterea penisului in lungime si grosime.