| 0XAnonimax0 a întrebat:

Am și eu o întrebare. are cum sa ramai gravida dacă prietenul meu a vrut sa intre în mine dar nu a intrat adica doar a incercat si din cauza durerii plus ca nu am vrut nu a reusit ..sau dacă și a frecat penisu de feminitatea mea? Vreau sa menționez ca încă sunt virgina... și ca nu și a dat drumul sub nici o forma în zona vaginului.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Numai/doar in cazul in care acea incercarea nereusita/esuata de dezvirginare a fost intretinuta in afara celor 4-5 zile care apartin de PERIOADA FERTILA, numai in acel caz poti fi 100% sigura ca formarea sarcinii este de asemenea tot 100% IMPOSIBILA. Este bine stiut faptul ca atat VIRGINITATEA cat si un HIMEN inca INTACT (si intreg), acest lucru NU reprezinta si nici NU ofera vreo garantie ca prin perforatia existenta in himen, nu ar fi putut trece si intra IN VAGIN prin gaurica respectiva sperma. Trebuie sa stii ca in astfel de situatii baietii din cauza excitatiei extreme, a atingeri repetate a penisului de ''pasarica''. precum si a ''efortului'' depus de cele mai multe ori pot sa ejaculeze involuntar mici cantitati de sperma. In astfel de situatii daca acea ''joaca'' a avut loc in timpul perioadei fertile a actualului ciclu menstrual, poate exista atat posibilitatea cat si o mica probabilitate de a lua nastere o sarcina. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nicio șansă.

| HazelEyes77 a răspuns:

Sanse 0 in conditiile astea.

| FaraNumePls a răspuns:

Nu rămâi însărcinată. Si asta stii Si Tu

| AndreisiAntonia a răspuns:

Nu ai cum sa rămâi gravida așa!