| JUSTIN121 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare:ce tip de baieti prefera fetele?

6 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Tu esti justin biberon de Romania? Clar nu unu ca tinelaughing

| ιυвιтα a răspuns:

Inteligenti,simpatici,respectuosi,cu simtul umorului si cel mai important foarte ingrijiti(care tin cont de igiena personala)
Bafta.

| Nordic a răspuns:

În general băeţi de ăia "smardoi". Toate spun că vor tipi eleganţi, sensibili, drăgăstoţi dar numai după retarzi aleargă. Iar cei sensibil şi blabla sunt chiar lângă ele şi aşteaptă să fie şi ei observaţi. Din păcate doar ăia suferă...

| caterinasmile a răspuns:

Pai eu de exemplu prefer baietii un pic timizi dar nu momai de care sa te rogi sa te tina de mana.Clar imi plac baietii curati care se imbraca frumos.Pt mine muschii nu sunt importanti dar de preferat sa nu fie grasi de sa nu mai poata apleca si nici slabi de sa ii sufle vantul.Nu ma deranjeaza daca e mai mic de inaltime decat mine(actualul meu prieten este un pic mai mic decat mine).Imi plac baietii care se gandesc la binele familiei, caruia ii plac copii si animalele(ma rog ..sa nu fie obsedat). Simtul umurolui si al aventurii este important pentru mine pentru ca imi place sa rad si sa urc pe munti ori sa plec la mare ..departare de casa. Bunele maniere sunt si ele importante si ador baietii harnici care muncesc(fac curat in casa lor sau au servici).
Desigur depinde si de fete si poate si de varsta...am prietene care am observat ca prefera baietii aproape extrem de diferiti de cea ce'mi place mie. Oricum succes:* funda?big grin

| crst90 a răspuns:

Baietii rai.