| ElenaMaria016 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare...cum sa exiciti un baiat?
(Stiu, suna prostesc)

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ca fata ai posibilitati multiple prin care poti provoca excitarea unui baiat. Cel mai simplu dar totodata si cel mai eficient mod de a induce excitarea o poti face prin a-i permite/a-l lasa sa-ti mangaie. pipaie si/sau sarute anumite parti/zone ale corpului tau. Iar un plus de imaginatie proprie iti poate fi de mare ajutor. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Sărutări, atingeri în zona intimă.

| petitconseil a răspuns:

Normal ca suna prostesc la varsta care o ai. big grin Ai rabdare, o sa mai cresti si vei sti, fara sa mai intrebi pe aici.

| ElenaMaria016 explică (pentru petitconseil):

Adica la 17 ani sunt mica?

| octa2021 a răspuns:

Poate o sa sune ciudat, dar uita-te la un filme erotic-romantic iar de acolo o sa vezi si o sa selectează ce crezi tu că poti face.