| jemapelleanonymus337890447721 a întrebat:

Cum sa ma despart de cineva?
Am cunoscut o persoană care nu consider ca este potrivita pentru mine si nu stiu cum sa ii explic acest lucru.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

„Mi-am dat seama că ai dori să ne mai întâlnim. Cred că ești o persoană deosebită, dar mi se pare că nu avem multe puncte comune pentru a stabili o relație, așa încât trebuie să te refuz."

| jemapelleanonymus337890447721 explică (pentru mihai69):

Îți mulțumesc pentru răspuns

| mihai69 a răspuns (pentru jemapelleanonymus337890447721):

Baftă!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Macar sex ofer? O faci noaptea cu ochelari de soare

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ii explici de ce crezi si de ce ai ajuns la concluzia asta happy Daca intelege, bine. Daca nu, iar bine. Asta este.

| Andreeush a răspuns:

De cât timp sunteți împreună?