| Meryemmmmmmmmmmmmmmm a întrebat:

am si eu o intrebare, cum trebuie sa arat la prima inalnire.Adica cu ce sa ma imbrac cum sa-mi fac parul si mai am o intrebare.Cum reactioez daca vrea sa ma sarute pe buze? te rog TPU sa ma ajuti

3 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Nu te aranja prea mult... daca te place te place oricum esti.
o femeie frumoasa e frumoasa si in cizme de cauciuc

| SPYKER a răspuns:

Pai sa incepem cu inceputul...
Faci o mare greseala daca te imbraci.du-te goala! ( o sa greada ca esti nebuna..si o sa te lase laughing
parul..inca o greseala! nu ti-l faci! il lasi asa..sau..il ciufulesti! blushing
daca vrea sa te sarute pe buze. pocnestel
si spune-i asa: BA! te-n *** ma-tii crezi ca sunt ultima *** sa ma pupi tu ma?!?

| Meryemmmmmmmmmmmmmmm explică (pentru SPYKER):

Daca nu stii sa dai sfaturi mai bine nu comenta ma da?