| Deea2427 a întrebat:

Am si eu o intrebare dar as vrea raspunsuri calumea, nu raspunsuri date in bataie de jochappy Voi ati facut sex vreodata in locuri publice? Unde mai exact.winking

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La margine de drum ascuns dupa un tufis misto

| nebunu_5532 a răspuns:

La mare in apa, la volan in timp ce conduceam, pe plaja noaptea, la ștrand in spatele unor boscheți, in toaleta femeilor într-un club, la subsolul blocului, in scara blocului. Cam astea mi le amintesc acum?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, niciodata!
Nici nu recomand sexul in public, fiind ilegal si riscant sa faci un penis captivus.

| VladSimionescu a răspuns:

In parc la 3 dimineața, pe lângă un lac pustiu, în lift.

| OrlandoBaiatulDeAur a răspuns:

Da,intr-o baie publica la mc-donals

| Ramboman a răspuns:

Autobanda,conducând 140 oral, avion toaleta, autobuz spate,, toaleta restaurant! e ffff incitant și omoară monotonia.recomand.ia leg cu mine să ți arat universul! ha ha