| anonim230 a întrebat:

am si eu o intrebare, de fapt nu prea e intrebare, doar ca deja nu stiu ce sa mai inteleg. am fost la mare cu iubita mea si ne-am intors de vreo saptamana, saptamana in care vrea sa facem sex in fiecare zi si are tot felul de idei si chestii de genu pe tema asta si deja nu stiu ce sa mai inteleg. adica de o saptamana o tine asa si e ciudat... ceva idei ce pot sa fac?

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,nu e nimic anormal in asta, bucura-te ca te doreste si vrea sa experimenteze chestii noi.Fiecare are astfel de momente, nu cred ca tu nu ai avut perioade in care tet gandeai numai la sex si iti doreai sa o faci zilnic.Profita de ocazie si fa-o sa se simta bine. Daca tu chiar nu ai chef si nu iti doresti sa o faci asa des, desi ma indoiesc, atunci spune-i frumos ca nu te simti bine sau ca nu esti intr-o perioada prea buna si nu esti asa activ. Oricarui baiat i-ar place o fata care sa fie asa doritoare.

| mgtow a răspuns:

Prietena ta a devenit ninfomana, vina o are ea ca s-a lasat pe mana unui tip care a invatat-o chestii noi sau a vazut material pornografic si vrea sa probleze pozitii noi cu tine.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Poate s-a reîndrăgostit de tine în mod subit, nu ştiu. Femeile mai au şi perioade ciudate.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Adica,tu vrei sa zici ca iubita ta vrea sa faceti sex si tu nu vrei? Satisface`o odata si gata, ii spui ca sexul asta are si el un timp acolo. Nu e lucru asa de joaca, sa faceti in fiecare zii. Iti poti da drumul in ea, iar dupa tu trebuie sa fii taticwinking. Explica`i ca nu in fiecare zii faceti.

| bia0000 a răspuns:

Ii placehappy

| ForbiddenDreams a răspuns:

Asta e tare.Nu stii cum s-o fu*i?
Daca cere, dai sa sara straight face poate a devenit dintr-o data ninfomana sau inca n-ai descoperit tu latura asta a ei mai perversa.
idei? daca prin idei te referi cum poti s-o satisfaci iti recomand google. Uita-te la filme porno, kamasutra, etc.

| XdeaaX a răspuns:

Are pofta si probabil tine mai mult la tine...fai pe plac

| adesoso a răspuns:

Pai. poate are chef fatalaughing nu e nimic ciudat in a face sex in fiecare zii. am citit o carte si scrie ca e regulat sa faci in fiecare zii sau macar o data la 2-3 ziletongue. daca fete'i ii place phbbbbt. dai drumu smug de parca tie nu ti-ar comvenii smug

| MARIANA_1881 a răspuns:

Porofita cat timp te vrea, si poate e modalitatea prin care ea iti arata ca te iubeste.Fa-i pe plac.Bafta