| nicol20 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare eu si fostul meu prieten ne-am despartit de un an in tot acest tmp am mai vorbit la telefon mai rar el find plecat in strainatate iar acum ce a venit m-a sunat si am vorbit la telefon foarte mult si mi-a spus ca el inca ma doreste. Ce inseamna asta oare el se joaca acum cu mine sau ore chiar mai tine la mine am uitata sa mentionez ca nu suntem din acelasi oras el este din dambovita si eu din maramures? var rog sa ma ajutati si pe mine va multumesc

Răspuns Câştigător
| Pacala a răspuns:

Pai, abia s-a intors din strainatate, n-are pe nimeni aici, iar tu esti cea mai posibila si mai usoara "prada", macar pentru o noapte. Normal ca o sa iti spuna ca inca te doreste. E mai usor sa obtina sex de la tine decat sa treaca iar prin etapele de dus o alta fata de manuta, la suculetz, la film, etc...happy

1 răspuns:
| Dan a răspuns:

Eu cred ca tine la tine din moment ce te-a sunat, vezi daca vrea cu adevarat sa refaci relatia, si mai cred ca el vrea un copil cu tine.Noroc sa ai!happy