| nicol20 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare eu si fostul meu prieten ne-am despartit de un an in tot acest tmp am mai vorbit la telefon mai rar el find plecat in strainatate iar acum ce a venit m-a sunat si am vorbit la telefon foarte mult si mi-a spus ca el inca ma doreste. Ce inseamna asta oare el se joaca acum cu mine sau ore chiar mai tine la mine am uitata sa mentionez ca nu suntem din acelasi oras el este din dambovita si eu din maramures? var rog sa ma ajutati si pe mine va multumesc

4 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

Cred ca ai mai primit odata raspuns la intrebarea asta... happy

| deea40 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic. dar nu cred ca se joaca cu tine daca iti vorbeste frumos. dar daca il simti ca iti vb la misto asta e clar... eu mai multe nu tsiu pentru ca nu stiu toata povestea

| inotatoarea a răspuns:

Daca tu mai simti ceva pentru el atunci nu inseamna ca ii sari in gat si hai ca din nou suntem impreuna amintesteti numa faptul pentru care v-ati despartit poate chiar vrea sa se joace cu tine sau ceva de genu dar daca tu nu mai simti nimic pentru el e kit sa nu-l mai bagi prea mult in seama sa-l lasi singur fara petrece prea mult timp cu el si iti vei gasi altu dar aicia obs o faza cum reactioneaza el la comportarile tale asa ca da startul

| inotatoarea a răspuns:

Dahh